Monnari

Oryginalna forma i nadzwyczajna trwałość – to dwie najważniejsze zalety naszych propozycji dla kobiet. Damskie torebki Monnari wykorzystują klasyczne rozwiązania, udoskonalając je nowatorskim podejściem do produkcji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bardzo pojemne modele, jak i warianty znacznie mniejsze, które będą wprost idealne na wieczorne wyjścia ze znajomymi. Polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem to gwarancja solidnego wykonania. Nasze propozycje będą towarzyszyć Ci przez co najmniej kilka sezonów!

Czytaj dalej…

Różnorodność projektów polskiej marki

Nowoczesne kobiety, które nie boją się wyrażać siebie poprzez modę, to główne adresatki produktów sygnowanych logo Monnari. Torebki damskie od polskiego producenta mogą być nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale też oznaką stylu i znakomitego wyczucia mody. Bogata oferta różnych modeli sprawia, że bez względu na to, jakie są Twoje wymagania, wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twojej uwadze polecamy szczególnie stylowe listonoszki oraz eleganckie kuferki. Pierwsza opcja będzie idealna na nieformalne wyjścia, kiedy musisz zabrać tylko kilka najniezbędniejszych rzeczy. Drugi wariant to świetne rozwiązanie do pracy. W kuferkach zmieścisz wszystkie potrzebne dokumenty, książki czy notesy. Ponadto w każdej sytuacji będziesz się prezentować bardzo profesjonalnie.

Trwałość i funkcjonalność torebek uznanego producenta

Monnari od lat dostarcza kobietom w Polsce i nie tylko produktów, które zachwycają prostym, ale bardzo wyrafinowanym stylem. Markowe torebki damskie to kolejny przykład na to, że krajowy producent potrafi sprytnie balansować między użytecznością a oryginalnym projektem. Proponowane przez niego rozwiązania są bardzo wygodne, a przy tym ciekawe i rzucające się w oczy. Ekologiczna skóra, z której wykonano większość dostępnych u nas modeli torebek damskich Monnari, to przykład wyjątkowo trwałego, a przy tym wizualnie atrakcyjnego materiału. Ponadto wszystkie zdobienia – frędzle, zatrzaski oraz przeszycia są wyrazem staranności o najdrobniejsze szczegóły.

 • Sportowa listonoszka Monnari

  115,00 
 • Torebka 2 w 1 Monnari croco

  169,00 
 • Promocja!

  Duża sztywna torebka Monnari

  Original price was: 179,00 zł.Current price is: 159,00 zł.
 • Promocja!

  Nieduża listonoszka Monnari

  Original price was: 145,00 zł.Current price is: 129,00 zł.
 • Promocja!

  Elegancki kuferek Monnari

  Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,00 zł.
 • Promocja!

  Listonoszka z frędzlami Monnari kamelowa

  Original price was: 129,00 zł.Current price is: 99,00 zł.
 • Promocja!

  Torebka listonoszka z frędzlami Monnari

  Original price was: 129,00 zł.Current price is: 99,00 zł.